Jesteśmy świadomi, że wybór odpowiedniego nagrobka jest kwestią mocno indywidualną. Przed rozpoczęciem każdej realizacji szczegółowo omawiamy z klientem jego potrzeby i oczekiwania. Z naszą szeroką ofertą kamienia można zapoznać się osobiście, odwiedzając siedzibę firmy w Głownie. Wszelkie materiały informacyjne i projekty udostępniamy również internetowo, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszym biurem. W celu zapewnienia najwyższej jakości usługi, szczegółowy kosztorys przygotowujemy na podstawie wybranego projektu oraz oględzin miejsca na cmentarzu.

Na życzenie klienta wykonujemy komputerową wizualizację projektu. To nowoczesne rozwiązanie pozwala nam przygotować nagrobek doskonale zgodny z indywidualną, nawet najbardziej oryginalną koncepcją klienta. Dzięki temu ostateczny efekt to zawsze gwarancja całkowitego zadowolenia.

Po ustaleniu warunków realizacji projektu pomnika zawierana jest umowa pomiędzy stronami z wyszczególnionym terminem jej wykonania, wartością usługi i pozostałymi informacjami, dotyczącymi zamówienia oraz warunków gwarancji. Zatwierdzenie wykonanej usługi następuje każdorazowo osobiście przez klienta.

 

Opinie

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na adres email lub zadzwoń w godzinach działania naszego zakładu.

    Napisz do nas!

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.
    Wypełnij odpowiednie pola i skontaktujemy się z Tobą.