O nas

Zakład Kamieniarski Adam Kamienie to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji różnego rodzaju nagrobków. Z jednej strony jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, z drugiej zaś nasi pracownicy to profesjonaliści w swoim fachu, doświadczeni kamieniarze z dużą wiedzą i praktyką w zakresie produkcji pomników.

W swojej ofercie posiadamy kamień z całego świata. Wykonujemy zarówno tradycyjne nagrobki granitowe, jak i te bardziej nowoczesne, mocno zdobione, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Stawiamy na nowoczesne technologie, wysoką jakość oferowanych usług oraz indywidualne, kompleksowe podejście do każdego realizowanego projektu. Wszystko to stawia nas na pozycji firmy wyznaczającej nowe standardy na rynku kamieniarskim.

pomniki Głowno
Naszym klientom służymy pomocą przez cały proces – od projektowania nagrobka, po realizację projektu i jego montaż na cmentarzu. W przygotowaniu każdego projektu oferujemy pomoc w zakresie doboru właściwego rodzaju granitu, wyboru konkretnego wzoru pomnika, zamieszczonego na nim liternictwa i dodatków. Przy współpracy z firmą projektową umożliwiamy zamówienie indywidualnego projektu nagrobka, zgodnego z najbardziej szczegółowymi życzeniami klienta. Ponadto zajmujemy się również demontażem oraz renowacją nagrobków, wykorzystując technologie, które umożliwiają nam maszynowe odnowienie różnego typu pomników w krótkim czasie.

Posiadamy szerokie zaplecze materiału, które pozwala nam wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów oraz dużą bazę projektów pomników. Przykładowe realizacje zamieściliśmy w galerii zdjęć na naszej stronie internetowej.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami

Dlaczego My?

Szereg wersji kolorystycznych granitu
Trwałość na lata
Możliwość wykonania dodatkowych ornamentów
Wizualizacja nagrobka w technologii 3D

Opinie

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na adres email lub zadzwoń w godzinach działania naszego zakładu.

    Napisz do nas!

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.
    Wypełnij odpowiednie pola i skontaktujemy się z Tobą.