Brukarstwo

Brukarstwo to przygotowanie i wykładanie kostki brukowej na danej powierzchni. Praca brukarza obejmuje usunięcie starej nawierzchni, odpowiedni przygotowanie podłoża, a następnie połżenie na nim kostki brukowej. Jest ona układana w różny sposób. Wykorzystujemy w tym celu kilka rodzajów materiału o odmiennym wzorze, rozmiarze, kształcie, fakturze i kolorze. Kostka brukowa w ostatnich latach stała się niezwykle popularna. Z czasem uzyskane doświadczenie pozwala nam dziś realizować różnego typu projekty i tworzyć bardzo ciekawe przestrzenie. Bogaty wybór kostki brukowej umożliwia oddzielenie ścieżki rowerowej od chodnika lub pozwala stworzyć interesujący wzór w przestrzeni ogrodu lub tarasu.

Przedsiębiorstwo Adam Kamienie zajmuje się pracami brukarskimi. Układamy nawierzchnię z kostki brukowej, granitowej lub kamiennej. Nasze realizacje przeprowadzamy kompleksowo – od przygotowania stabilnej podbudowy i wykonania nawierzchni, po ostateczny efekt precyzyjnego ułożenia kostki w wyznaczonym miejscu. Nasz zespół pracowników posiada wieloletnią praktykę w pracy brukarskiej, dlatego przygotowane przez nas realizacje są stabilne, dokładne i wytrzymałe. Naszym priorytetem jest wykonać każde zlecenie w taki sposób, aby efekt naszej pracy służył klientom przez wiele lat bez potrzeby poprawek, remontów lub przeróbek.

Bogate i nowoczesne wyposażenie naszego przedsiębiorstwa pozwala nam wykonać nie tylko bardzo trwałe, ale również niezwykle oryginalne i skomplikowane, wielobarwne projekty. Pracujemy w materiałach wysokiej jakości, mrozoodpornych, dostosowanych do nawet najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Aby nasi klienci długo cieszyli się bezawaryjną nawierzchnią, dbamy również o odpowiednie odprowadzenie nadmiaru wody z powierzchni. Posiadamy gotowe projekty nawierzchni z kostki brukowej, ale też realizujemy usługi brukarskie według indywidualnej wizji klienta.

Nasze usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Wykonujemy parkingi, chodniki, drogi, place oraz inne powierzchnie. Pomaga w wyborze konkretnego rodzaju kostki brukowej, aby była właściwie dopasowana do warunków danej przestrzeni oraz spełniała oczekiwania estetyczne. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, doradzamy jaką kostkę wybrać, gdy układamy chodnik, a jaką w przypadku parkingu lub podjazdu do garażu. Wysokiej jakości materiały, właściwy dobór kostki do warunków przestrzeni oraz wysoka jakość usługi wykonania nawierzchni to podstawa naszego sukcesu.

Przed rozpoczęciem pracy, oglądamy daną posesję, ustalamy, jakie są oczekiwania i potrzeby klienta, wybieramy wspólnie z nim projekt i przedstawiamy szczegółowy kosztorys. Każde zlecenie realizujemy kompleksowo, terminowo i rzetelnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas na adres email lub zadzwoń w godzinach działania naszego zakładu.

    Napisz do nas!

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.
    Wypełnij odpowiednie pola i skontaktujemy się z Tobą.